Studium przypadku

Emil + 8 osób

Poznaj scenariusz wykorzystania 10000h mniej na przykładzie krakowskiego software house’u.

Wyzwanie

Elastyczność i doskonała lokalizacja.

Emil jest pracownikiem krakowskiego software house’u. Nie jest właścicielem tej firmy, lecz został poproszony przez swojego przełożonego o skoordynowanie prac nad poszukiwaniami nowego biura. Zespół opracował listę 3 wspólnych wytycznych.

Firma Emila poszukuje biura serwisowanego lub coworku. Praca ma być bezproblemowa a biuro dostosowane do zmian.

Firma, biorąc pod uwagę doświadczenia kolegów z branży, chce znaleźć biuro gdzie koszt stanowiska pracy wyniesie 1000 złotych miesięcznie.

Emil poszukuje biura o elastycznej umowie najmu, która umożliwi im łatwą zmianę decyzji po kilku miesiącach.

Rozwiązanie.

10000h mniej umożliwiło Emilowi i jego zespołowi wybór 3 najlepszych lokalizacji. Konfigurując zapytanie, Emil określił w kreatorze:

  • budżet miesięczny na poziomie 1000 PLN
  • standard powierzchni to 10 mkw. na 1 osobę
  • czas najmu jako elastyczny.

Na podstawie oceny czasów dojazdu zespół Emila otrzymał rekomendację biur położonych na krakowskim Zabłociu. Wszystkie wytypowane przestrzenie to powierzchnie serwisowane, mające w swojej ofercie umowy krótkoterminowe lub na czas nieokreślony.

Wsparcie zespołu 10000h mniej.

Proces zawarcia umowy z operatorami flex należy do jednych z najszybszych, jednak często kością niezgody między operatorem a najemcą są:

  • możliwość modyfikacji przestrzeni,
  • wartość depozytu,
  • liczba kart dostępu vs stanowiska pracy.

Wsparcie naszego zespołu umożliwia odpowiednie przygotowanie do procesu negocjacji oraz zabezpieczenie interesów firmy. Niezależnie od swojego doświadczenia w najmie, warto skorzystać z usług doświadczonych doradców.

Oszczędność czasu

Zespół 9 osób może zaoszczędzić średnio 5 minut na komunikacji między mieszkaniem a biurem. W skali roku daje to około 360 godzin oszczędności. Dzięki 10000h mniej możesz wykorzystać ten czas jak tylko chcesz: na rodzinę, hobby, rozrywkę czy trening.

Kontakt

Chętnie Ci pomożemy.

Nasza technologia bierze na siebie wszystko to, co do tej pory niepotrzebnie zabierało uwagę naszych klientów, a oni mogą skupić się na tym co najważniejsze – efektywnym budowaniu swojego biznesu.

Adres firmy:
Proplab sp. z o.o.

Plac Małachowskiego 2
00-066 Warszawa Polska
NIP: 6572959540

Dane kontaktowe: