Studium przypadku

Natalia + 250 osób

Poznaj scenariusz wykorzystania 10000h mniej na przykładzie warszawskiego SSC.

Wyzwanie

Wybór na lata w prestiżowej lokalizacji.

Natalia jest dyrektorką polskiego oddziału firmy z sektora SSC. Organizacja, celebrując swój sukces oraz walcząc o najlepszych pracowników, którzy cenią prestiż i dobrą komunikację, postanowiła przenieść swoją siedzibę z Mokotowa do Śródmieścia. Przed Natalią oraz jej organizacją stoi wyzwanie odnalezienia biura, które zostanie ich przystanią na co najmniej 10 lat.

Firma Natalii poszukuje biura na Śródmieściu. Spośród wielu opcji trudno jest wybrać to z najlepszą lokalizacją i standardem.

Nowe biuro ma być wizytówką dla nowych pracowników, jednak musi odpowiedzieć na różne potrzeby aktualnego zespołu liczącego prawie 150 osób.

Najem dużego biura o powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych to poważne zobowiązanie. Ważne w całym procesie jest wsparcie ekspertów z branży.

Rozwiązanie.

10000h mniej umożliwiło Natalii i jej zespołowi wybór 6 najlepszych lokalizacji. Konfigurując zapytanie, Natalia określiła w kreatorze:

  • budżet miesięczny na poziomie 250 000 PLN,
  • standard powierzchni to 10 mkw. na 1 osobę,
  • okres najmu na ponad 5 lat.

Kluczowa z perspektywy firmy Natalii okazała się funkcja zaproszenia do badania. Udostępniła link do formularza w firmowym intranecie, dzięki czemu pytania o preferencje dotarły do grupy ponad 150 osób. Po 7 dniach otrzymała raport, który podsumował potrzeby całej firmy, jak również porównał propozycje biur wskazane przez technologię 10000h mniej z aktualną siedzibę pod kątem oszczędności czasu w komunikacji.

Natalia – w przeciwieństwie do swoich współpracowników, na co dzień mieszka poza Warszawą. Oznacza to duże różnice między nią a zespołem w definiowaniu „idealnego biura”, co wyraźne wskazał raport. Podejmując decyzję o wyborze miejsca pracy dla ponad 200 osób, warto kierować się odpowiedzialnością i przedłożyć potrzeby zbiorowości ponad osobistą wygodę.

Wsparcie zespołu 10000h mniej.

Proces zawarcia długoletniej umowy leasingowej należy do jednych z najbardziej złożonych, dlatego warto szczególnie zwrócić uwagę na:

  • wakacje czynszowe,
  • możliwość negocjacji stawki czynszu,
  • wysokość kary za wcześniejsze rozwiązanie umowy.

Wsparcie naszego zespołu umożliwia odpowiednie przygotowanie do procesu negocjacji oraz zabezpieczenie interesów firmy. Niezależnie od swojego doświadczenia w najmie, warto skorzystać z usług doświadczonych doradców.

Oszczędność czasu

Zespół 250 osób Natalii może zaoszczędzić średnio 3 minuty na komunikacji między mieszkaniem a biurem. W skali roku daje to około 6000 godzin oszczędności. Dzięki 10000h mniej możesz wykorzystać ten czas jak tylko chcesz: na rodzinę, hobby, rozrywkę czy trening.

Kontakt

Chętnie Ci pomożemy.

Nasza technologia bierze na siebie wszystko to, co do tej pory niepotrzebnie zabierało uwagę naszych klientów, a oni mogą skupić się na tym co najważniejsze – efektywnym budowaniu swojego biznesu.

Adres firmy:
Proplab sp. z o.o.

Plac Małachowskiego 2
00-066 Warszawa Polska
NIP: 6572959540

Dane kontaktowe: